About

Víte, co je Fulbrightovo stipendium? Pokud ne, tak neváhejte vstoupit. Tento blog je věnován mým zkušenostem se získáním tohoto stipendia, díky němuž jsem se dostala do slunné Kalifornie na prestižní Stanford University.

Celá cesta byla pro mne neuvěřitelný zážitek, a tak jsem se rozhodla, že vám všem nabídnu malý kousek svého života. Třeba vás pobaví, třeba rozesmutní a třeba vás nadchne pro cestování.

Krom svých zážitků z USA bych vám ráda nabídla malé reporty z cest i mimo USA. Tak se pohodlně usaďte a pusťte se s mým blogem do vzdálených míst.

V příbězích možná naleznete také zmínku o bezlepkové dietě či třeba histaminové intoleranci, kdyby vás tato témata, či třeba zdravá výživa a vaření, zajímalo více, klikněte na Histaminová Kašulka. A kdybyste měli nějaké otázky, můžete mě najít třeba na histaminovakasulka@gmail.com.

Články a obsah tohoto blogu jsou mým duševním vlastnictvím. Kopírováním textu nebo jeho částí bez povolení či dobře označené citace s odkazem na blog se dopouštíte trestného činu porušování autorských práv.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.